0 like 0 dislike
If I bought 4 granola bars for 3.48 dollars, how much money would it cost for one?
by

2 Answers

0 like 0 dislike
it would be 87 cents per granola bar
by
0 like 0 dislike
it would cost 0.87 for each granola bar

Step-by-step explanation:
by
Welcome to AskTheTask.com, where understudies, educators and math devotees can ask and respond to any number related inquiry. Find support and replies to any numerical statement including variable based math, geometry, calculation, analytics, geometry, divisions, settling articulation, improving on articulations from there, the sky is the limit. Find solutions to numerical problems. Help is consistently 100 percent free!

Questions

No related questions found